Statybos

Statybos · 09. January 2018
Namo stogo danga ir jos techninės charakteristikos yra viena iš svarbiausių akcentų užbaigiant namo statybas. Greičiausiai nerastume nė vieno tokio, kuris norėtų, kad stogas praleistų drėgmę, iš namų išleistų šilumą ir nebūtų saugus. Bet kaip nekeista, dažniausiai perkantys stogo dangas perka jų kainą, nors už panašią būtų galima įsigyti geresnių charakteristikų ir duomenų. Bet nieko nepakeisime, bet kokiu atveju visus sprendimus priima pirkėjai. Todėl galima jiems palinkėti tik sumanumo.

Statybos · 02. January 2018
Stoglangiai gali būti tiek plastikiniai, tiek natūralumą išlaikantys - mediniai. Bet naudingiausia informacija vartotojui gali būti ta, kad stogo langus pradėti ieškoti ir juos įsigyti naudinga ankščiau. Ką tai duoda? Jų nereikia sandėliuoti ir gadinti leidžiant dulkėms juos padengti sandėliuke. Pardavėjas pristatys stoglangius sutartu laiku į nurodytą vietą. Bet tai nėra pagrindinė priežastis, tai yra kaina, kurią šiuo metu gali pasiūlyti daugelis stogo langais prekiaujantys.

Statybos · 01. January 2018
Dažnas individualius namus turintis abejoja ar verta montuoti stoglangį ar kelis juos į jau pastatyto namo stogą. Kai kurie turi dar senus įsitikinimus, kad montuojami į jau esančio namo stogą stogo langus, jų kaina bus gan didelės ir nepakeliama ne t nuosavo namo šeimininkams. Bet iš tikro taip nėra, nes naujausios technologijos ir sprendimai jau senei yra taikomi ir pastatytiems namams, todėl įsileisti į namus daugiau natūralios šviesos nėra per brangu net ir patiems taupiausiems.

Statybos · 18. December 2017
Tamsus namas kuria ir niurią nuotaika. Stogo langai, kuriuos galima nesudėtingai sumontuoti ir jau į pastatyto namo stogą leidžią šią problemą išspręsti nesudėtingai ir pigiau. Žiemos ir šventiniu laikotarpiu šiems gaminiams yra siūlomos itin patrauklios kainos - akcijos. Įsigijus stoglangius žiemą pigiau, pavasarį ar vasarą liks tik juos susimontuoti namo stoge. Jei kyla sandėliavimo klausimai naudinga žinoti, kad pardavėjai nuolaidžiauja ir stogo langus pristato pageidaujamu laiku.

Statybos · 18. December 2017
ieškant statybinių medžiagų ar stogo dangų pigiau yra svarbu apsispręsti laiku. Nes ne laiku ir netinkamai priimti sprendimai gali padidinti išlaidų kaštus. Todėl ruoštis pavasario statyboms naudinga pradėti dar žiemą, kai daugelis statybinių medžiagų pardavėjų siūlo medžiagas mažesnėmis kainomis net ir patiems geriausiems gaminiams. Ne išimti ir stogo dangos, nes pavasario statybos darbų starto metu visos jų kainos šiek tiek sukyla.