Buitis

Buitis · 07. January 2018
Efektyvios vamzdyno valymo priemonės visada buvo namų šeimininkių dėmesio centre. Šiuolaikiški lietuviai nėra skirstomi į šeimininkes ar šeimininkus, labiau tiktų bendrą ūkį prižiūrintys. Vis daugiau lietuvių skiria daugiau dėmesio buičiai. Labiausiai aktuali tema yra kanalizacija ir vamzdynų valymas. Nuo jų darbinės būklės priklauso ir visos nuotekų sistemos darbas bei namo šeimininkų saugumas sveikatai. Todėl valyti vamzdynus biologinėmis priemonėmis tampa ne tik naudinga, bet ir saugu.

Buitis · 04. January 2018
Biologinės bakterijos kanalizacijai yra viena iš efektyvių priemonių nuotekų valymo įrenginių priežiūrai bei atsiradusių kanalizacijoje problemų šalinimo įrankių. natūralios bakterijos ir fermentai pagreitina organinių medžiagų nuotekose skaidymo procesą, naikina atsiradusius nemalonius kvapus, užkerta kelią kamščių atsiradimui. Profesionalios biologinės bakterijos kainuoja mažiau profilaktikai, nei atsiradusių problemų šalinimas. Tinka valymo įrenginiams, kanalizacijos duobėms, šuliniams...

Buitis · 27. December 2017
Nuotekų surinkimas ir valymas yra apibrėžtas ir paaiškintas Lietuvos Respublikos Aplinkos apsaugos ministerijos patvirtintame reglamente. Pagrindinis tikslas - kuo mažiau teršalų patekimas į mūsų aplinką - gamtą. Nuotekų valymo įrenginiai yra viena iš priemonių teršalų valymui nuotekose. Bet naudinga žinoti, kad ir šiuos įrenginius privalu prižiūrėti, kad jie veiksmingai atliktų savo pagrindinį darbą. Tam yra naudojami biologiniai preparatai - bakterijos valymo įrenginių priežiūrai.

Buitis · 17. December 2017
Išsinuomoti Kaune kambarį, butą ar apartamentus nėra sudėtinga. pradžioje naudinga nusistatyti kriterijus pagal kuriuos ieškosite. Tai bus vienos nakties nakvynė ar norėsite išsinuomoti patalpas ilgesniam laikotarpiui. ar nuomotis ieškoma tik savo poreikiams ar naudos ieškote visai šeimai? Atlikę šias nedideles užduoti nesudėtingai ir pigiau atrasite Jums rūpimų objektų nuomai.