· 

Ar galima sutaupyti dengiant stoga

Namo statybos ar atnaujinimo darbai iš mūsų reikalauja daugybės pastangų, kantrybės, laiko, ir, žinoma, lėšų. Neretai jos sudaro ne tokias jau ir mažas sumas, todėl dažnas pokyčius savo namuose planuojantis atlikti asmuo, ieško galimybių, kaip sutaupyti. Tai galima padaryti įvairiais būdais ir nemaža jų dalis yra susijusi su stogo dengimu. Taigi, ką bendro turi stogo dengimas ir taupymas?

Galimybė nr. 1 – rinkitės pigesnę stogo dangą

Nors šiandien galime rinktis įvairias stogo dangas, nesunku pastebėti, kad į populiariausių pasirinkimų sąrašą patenka čerpės, šiferis bei skarda. Nepaisant to, kad visi šie pasirinkimai yra populiarūs, palyginti vienas su kitu, turi labai daug skirtumų. Būtent šie skirtumai ir yra viena iš tų priežasčių, kodėl šių trijų dangų kainos yra labai skirtingos. Jei kalbėtume apie pigiausią pasirinkimą, reikėtų pabrėžti, kad skardinė stogo danga šiuo aspektu yra patraukliausia. Taigi, jei tvirtinate, kad renkamės stogo dangą pigiau ir norite sutaupyti, tokiu atveju jūsų dėmesį turėtų patraukti iš skardos pagaminta stogo danga, apsilankykite stogocerpes.lt

Galimybė nr. 2 – stogo dangą pirkite palankiausiu metu

Pats metas pristatyti ir dar vieną galimybę, kuri taip pat leis jums sutaupyti. Stogocerpes.lt stogo dangos kainos, kurias matome užsukę į statybinių medžiagų parduotuvę, nebūtinai yra nekintančios: priešingai šis dydis gali pasikeisti labai greitai. Vieną dieną dar galite išvysti įprastinę prekės kainą, tačiau  užsukę vos po dienos galite pamatyti, kad jums patinkanti stogo danga kainuoja perpus ar keliomis dešimtimis procentų pigiau. Tai reiškia tik viena – galima išskirti tam tikrus laikotarpius, kurie yra ypač palankūs norintiems įsigyti stogo dangos bei sutaupyti.

Tinkamai parinkti transportavimo sprendimai taip pat leis sutaupyti

Stogocerpes.lt danga ir pagalbinės priemonės paprastai sudaro didelį svorį, todėl visada būtina galvoti ir apie transportavimo variantus. Vis dėlto, verta pastebėti, jog skirtingi transportavimo būdai pasižymi ne tik skirtingomis savybėmis, bet ir skirtinga kaina, todėl iš anksto apgalvokite, kuris transportavimo būdas jums leistų šiek tiek sutaupyti. Tinkamas sprendimas visada leidžia sutaupyti ne tik ieškant dangos, bet ir užsisakant dengimo darbų meistrus.

Montavimo paslaugoms akcijos gali būti taikomos taip pat

 

Norint, kad jūsų namas turėtų stogą, reikalingas ne tik stogo dangos įsigijimas, bet ir jos montavimas. Taigi, tai reiškia, kad bus reikalingos ir montavimo paslaugos. Belieka tik pridurti, kad joms taip pat gali būti taikomos akcijos, todėl, jei pasirinksite tinkamiausią metą, galite sutaupyti net trečdalį montavimui skirtos sumos.