· 

Pigi nuoma Kaune, studentams

Buto nuoma Kaune ir nakvynė studentams: ką būtina žinoti?

 

Drąsiai galima tvirtinti, kad studentavimas yra vienas įsimintiniausių gyvenimo etapų, o vienas pagrindinių priežasčių yra ta, kad jam prasidėjus viskas keičiasi: ne tik pradedama studijuoti, bet ir keičiama gyvenamoji vieta, atsiranda daug naujų draugų bei pažįstamų,  pradedamas savarankiškas gyvenimas, tenka prisiimti daugiau atsakomybės. Vienas ryškiausių akcentų – tenka spręsti klausimą, kur gyventi: rinktis studentų bendrabutį ar išsinuomoti butą. Belieka tik pridurti, kad antras variantas turi daug puikių privalumų, be to, galimi įvairūs variantai: buto nuoma Kaune ir nakvynė, buto nuoma ir nakvynė Vilniuje ir pan. Vis dėlto, kiekvienas studentas, ieškantis sau tinkamiausio varianto, turi žinoti, į kokius akcentus yra svarbu atkreipti dėmesį. Kokie jie? Kaip tik apie tai kalbėsime netrukus.

Vieta

Jei į Kauną ar bet kurį kitą miestą atvykstate studijuoti, tokiu atveju pats geriausias bei ekonomiškiausias pasirinkimas yra buto pasirinkimas kaip įmanoma arčiau mokymo įstaigos. Kodėl tai svarbu? Reikia pastebėti, kad toks pasirinkimas taupys ir jūsų laiką, ir pinigus: mokymosi įstaigą galėsite pasiekti pėsčiomis, be to, nesugaišite tam daug  laiko.

Šalia jums svarbių objektų

Vis dėlto, siekiant paties patraukliausio varianto, reikėtų rinktis butą, kuris yra ne tik arti mokymosi įstaigos, bet ir tam tikrų, jums aktualių objektų. Kokie jie bus, priklausys nuo jūsų poreikių bei pomėgių:  pavyzdžiui, jei į miestą planuojate vykti autobusu, bus idealu, jei jūsų laikinieji namai bus šalia autobusų stoties, jei vakarus norite praleisti sporto klube, rinkitės butą šalia jo, na, o jei svajojate įsidarbinti kavinėje ar bare, namų ieškokite toje vietoje, kur yra didžiausia šių įstaigų koncentracija.

Taip pat skaitykite:

Gyvensite vieni ar su kitais nuomininkais

Prieš pradedant studentiško buto paieškas, sau atsakyti reikėtų ir į dar vieną klausimą: gyvensite vieni ar kartu su kitais nuomininkais. Beje, dėmesį verta atkreipti ir į tai, jog nemaža dalis žmonių skiria pernelyg mažai apmąstymų šiam klausimui, tad vėliau tenka susidurti su įvairiais nemalonumais. Taigi, nedarykite sau meškos paslaugos- atminkite, kad ir vienas, ir kitas variantas yra neatsiejamas ne tik nuo tam tikrų privalumų bet ir nuo tam tikrų trūkumų, todėl apdairiai vertinkite situaciją.

Depozitas

 

Planuojantys biudžetą, iš anksto turėtų įvertinti, kad didžioji dalis nuomininkų pageidauja, kad būtų sumokėtas tam tikros dydžio depozitas.